Brook Preloader

HAKKIMIZDA

Temizlik Gelsin; uzman kadrosu ve eğitimli personelleriyle birlikte profesyonel bir ev ve ofis temizliği sunmak amacıyla hizmet veren bir kuruluştur. Markamızı oluştururken kalite ve güven ilkerine dayalı bir hizmet anlayışı ile yola çıktık. Kısa bir sürede müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak geniş kitlelere ulaştık.

Neden TemizlikGelsin?

Profesyonel temizlik hizmetini tecrübeli personeller ve uygun fiyat politikası ile sizlere sunuyor, Temizlik Gelsin ailesi olarak sunduğumuz hizmet garantisi ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Kaliteli Hizmet

2015 yılından beri profesyonel temizlik personellerimiz ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımız ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Her eve temizlik sloganı ile müşteri ve personel arasında dengeli fiyat politikasını sağlayarak en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.
tam-gün-1-500x286

8 Saat Ev Temizliği

Tam Gün Ev Temizliği
Hizmet Talebi Oluştur
yarim-gün-1-500x286

6 Saat Ev Temizliği

Yarım Gün Ev Temizliği
Hizmet Talebi Oluştur
saatlik-1-500x286

4 Saat Ev Temizliği

Saatlik Ev Temizliği
Hizmet Talebi Oluştur

HİZMETLERİMİZ

housez-1

Ev Temizliği

Hem güvenilir hem istediğin tarih ve saat için uygun olan bir temizlik profesyoneli bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Güvenlik kontrollerinden geçmiş ve eğitimlerini tamamlamış temizlik profesyonelleri ile bu süreci çözüyoruz.
Hizmet Talebi Oluştur
housecx-1

Yarım Gün Ev Temizliği

Her zaman evimizde detaylı temizliğe ihtiyaç duymayız. Bazen evin görünen ve sıkça kullanılan alanlarının toparlanıp, temizlenmesi bile büyük fark yaratabilir. Yarım Gün Ev Temizliği hizmetiyle bu ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz.
Hizmet Talebi Oluştur
housezws-1

Periyodik Ev Temizliği

Müşterilerimizin evlerinin her zaman yüksek standartta temiz olmasını sağlamak ve hijyen standartlarını karşıladığımızdan emin olmak için benzersiz bir detaylı temizleme sistemi kullanıyoruz.
Hizmet Talebi Oluştur
housezq-1

Boş Ev Temizliği

Taşınma öncesi veya sonrası, eşyasız her evi boş ev olarak sınıflandırıyoruz. Sanılanın aksine boş evlerin temizliği yaşanan evlerin temizliğinden çok daha zordur. Yerleşmiş kir ve tozların güçlü kimyasallarla temizlenmesi çok daha fazla efor gerektirmektedir.
Hizmet Talebi Oluştur
housezxc-1

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaatı tamamlanan eve yerleşilmeden önce ya da eve yapılacak tadilat sonrası evlerin, mutlaka profesyoneller tarafından temizlenmesi gerekir. Bu kısımda eğitimli ve güvenilir profesyoneller ile hizmetinizdeyiz.
Hizmet Talebi Oluştur
housez-1

Ofis Temizliği

Bize ofisini anlat, sana hemen ihtiyaçlarına özel fiyat teklifi verelim.
Hizmet Talebi Oluştur

MÜŞTERİ YORUMLARI

REFERANSLAR

Her Eve Temizlik Gelsin

🌍